⚡️Elektriravi teraapiat on võimalik ka kodus läbi viia!⚡️

Image may contain one or more people
BodyTherapy keskuse füsioterapeut Eva Nigulas kirjutas lühikese kokkuvõtte tänapäeva võimalustest elektriravis.
Kui varem oli elektriravi midagi, mille pärast tuli minna raviasutusse, siis tänasel päeval on elektriravi seadmeid nii palju edasi arendatud, et see turvaline teraapia on kättesaadav kõigile omas kodus. Kui varem oli elektriravi midagi, mille pärast tuli minna raviasutusse, siis tänasel päeval on elektriravi seadmeid nii palju edasi arendatud, et see turvaline teraapia on kättesaadav kõigile omas kodus.

Loe lähemalt https://www.facebook.com/1259706820859505/photos/a.1271439299686257/1494309547399230/?type=3&theater


Mida kujutab endast seni vaid haiglates kättesaadav olnud baroteraapia? 

KATSE  Mida kujutab endast seni vaid haiglates kttesaadav olnud baroteraapia
Baroteraapia (ehk rõhu all toimuv hapnikuteraapia) on olnud varasemalt kättesaadav vaid Tallinna ja Tartu haiglates intensiivravi patsientidele. Nüüd võivad protseduuri kasutada ka tavakliendid, sest alates septembrikuust on Tallinna kesklinnas avatud OxyTherapy barokeskus.
Loe lähemalt https://www.ohtuleht.ee/984198/katse-mida-kujutab-endast-seni-vaid-haiglates-kattesaadav-olnud-baroteraapia


Bodytherapy keskuse tegemistest räägiti "Naudime Elu" saates..


Valu ei ole vaja kannatada – kuidas sellele saab vastu astuda?
 Valu ei ole vaja kannatada  kuidas sellele saab vastu astuda
Valu kannatamine ei ole tänapäeval ainult vanemate inimeste probleem. Üha enam vaevleb erinevate valude käes ka nooremas eas inimesi, kuna tänapäeva elustiil on seda soodustav: ebatervislik toitumine, ülekaal, pikalt ühes asendis arvuti taga istumine, vähene liikumine jne. Suurimateks hädadeks on just seljaprobleemid ja -valud.
Loe lähemalt https://www.ohtuleht.ee/989050/valu-ei-ole-vaja-kannatada-kuidas-sellele-saab-vastu-astuda


Sind vaevab sünnituse järel tekkinud inkontinentsus? Appi tuleb vaagnapõhja-teraapia! 
Sind vaevab snnituse jrel tekkinud inkontinentsus Appi tuleb vaagnaphjateraapia
Kergemat või raskemat tüüpi inkontinentsuse ehk põiepidamatuse all kannatab elu jooksul iga kolmas naine ja ka arvestav osa meeestest. Kuigi see on väga suur arv, välditakse tihti kõnealusel teemal rääkimist. Tavapäraseks on kujunenud ka arvamus, et see on paramatus, mille vastu ei saa võidelda – tegelikkus on hoopis midagi muud.
Loe lähemalt https://www.ohtuleht.ee/985034/sind-vaevab-sunnituse-jarel-tekkinud-inkontinentsus-appi-tuleb-vaagnapohjateraapia


Tupe lõtvumine pole probleem, mida ei saaks lahendada 

Tupe ltvumine pole probleem mida ei saaks lahendada
Vanusega hakkavad tupes olevad kollageenkiud oma elastsust kaotama. Kui vahepeal tuleb kogemata tilk püksi või orgasmide saavutamine on muutunud raskemaks, on suure tõenäosusega probleemiks lõtvuv tupp. Tavapäraselt hakkab tupp lõtvuma pärast sünnitust, kuid tegelikkuses toimub see protsess aeglaselt juba 21. eluaastast alates. Statistikale tuginedes puutub iga kolmas naine elu jooksul kokku taolise probleemiga.
Loe lähemalt https://www.ohtuleht.ee/994656/tupe-lotvumine-pole-probleem-mida-ei-saaks-lahendada