Tutvu täpsemalt teenustega www.bodytherapy.ee või võta ühendust:  

Tallinna keskusega info@bodytherapy.ee, +372 5300 4348

Tartu keskusega tartu@bodytherapy.ee, +372 529 5243

BodyTherapy Taastusravi- ja füsioteraapiakeskus on mõeldud kõigile, kes vajavad füsioteraapiat erinevatest vigastusest taastumiseks; treeninguid oma keha ja meeleolu parandamiseks ja säilitamiseks; hapnikuravi mitmete tõsiste tervisehädade leevendamiseks või organismi tugevdamiseks ning lihtsalt mõnusat ja tõhusat massaaži.


StimaWELL® EMS elektrostimulaator-süsteemid võimaldavad meil läbi viia laias valikus füsioteraapiaprotseduure (nt vaagnapõhjalihaste teraapia)  ja tavatreeninguid (sünnitusjärgne taastumine, ka üldine lihaste treening, kaalulangetus, vastu-pidavustreening) ning StimaWELL® MTRS seljaraviseade vabastab efektiivselt piinavatest seljalihaste pingetest.

Meie koolitatud füsioterapeudid teostavad vaagnapõhjalihaste ja diastaasi hindamist ning annavad soovitusi parima võimaliku lõpptulemuse saavutamiseks.

Meie massööride käe all saab nautida laias valikus massaaži (klassikaline massaaž, jaapani punktmassaaž ehk shiatsu, sportmassaaž, kupumassaaž jne.)

OxyTherapy Barokeskuses teostatakse hüperbaarilist hapniku-teraapiat (HBOT).

City Tervisestuudio treenerid jätkavad meie kliinikus pilatese-treeninguid Peak Pilates System Deluxe seadmetel nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

HIFU SMAS-LIFTING ja FemiWand seadmetega teostatakse kõrge intensiivsusega fokusseeritud ultrahelimõjutusi näonahale ja tupe lõtvumise taastamise protseduure.